Gol Ronalda iz kolena u pobedi Al Nasra VIDEO

Izvor: B92, 06.Avg.2023, 21:20

Gol Ronalda "iz kolena" u pobedi Al Nasra VIDEO

Fudbaleri Al Nasra plasirali su se u polufinale Arapskog kupa.

Kristijano Ronaldo i drugovi pobedili su Raja Kazablanku sa 3:1 (3:1).

Portugalac, prva zvezda tima iz Saudijske Arabije, podigao je publiku na noge pogotkom u 19. minutu.

Bio je to precizan udarac "iz kolena", sa nekih 16 metara, golman je bio nemoćan i Al Nasr je poveo.

Sultan Al Ganam je u 29. minutu postigao treći gol za Al Nasr da bi na 3:0 u 38. minutu povisio Seko Fofana. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Jedini gol za protivnički tim postigao je Abdula Madu u 41. minutu.

Inače, u timu Al Nasra Ronaldo je odigrao svih 90 minuta koliko i bivši igrač Intera, reprezentativac Hrvatske, Marselo Brozović.

Protivnik Al Nasra u polufinalu je Al Šort iz Iraka, a meč se igra 9. avgusta dok u drugom polufinalu igraju Al Šabab i Al Vahd.