Gobeljić: Zaslužili smo

Izvor: B92, 11.Dec.2020, 14:17

Gobeljić: Zaslužili smo

Marko Gobeljić bio je zadovoljan posle meča sa Liberecom.

Oporavio se od povrede Marko Gobeljić i u nastavku igre dobio priliku kraj leve aut-linije, u meču u kom je Crvena zvezda odigrala bez golova protiv Slovana u Liberecu.

"Prezadovoljni smo uspehom. Mislim da smo svi zaslužili ovo, jer se zaista borimo za Crvenu zvezdu i za dobre rezultate. Možda nismo očekivali da imamo toliko osvojenih bodova, ali momci su pokazali da su pravi i da iz dana u dan sve više >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << napredujemo. Što se tiče povrede, u potpunosti sam se oporavio i ne mogu da dočekam naredne utakmice", počeo je Gobeljić.

Veći broj prilika imao je naš tim, ali je meč ipak završen 0:0.

"Imali smo izglednije šanse, konstantno pretili golu rivala, ali je falio završni pas u poslednjoj trećini terena. U svakom slučaju ne možemo da budemo nezadovoljni. Ostvarili smo veliki uspeh, plasirali se u narednu fazu takmičenja Lige Evrope i zaista smo ponosni na tu činjenicu ", podvukao je Gobeljić.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.