Izvor: MozzartSport.com, 11.Jul.2020, 22:22

Genčler će mirnije da spava... (VIDEO)

Odličan meč na gostovanju Gectepeu - 1:3
Svaki bod je kao kuća za Genčler, a ovaj tim će od večeras mirnije da spava jer je došao do jako bitnog trijumfa u borbi za opstanak. Ovaj tim gostovao je Gectepeu i slavio je prilično ubedljivo - 1:3 (0:2).
Da će tako biti mogli smo da naslutimo već u 33. minutu kada je Sio doneo gostima prednost na asistenciju Stančua.
Očigledno je Bogdan Stanču bio veoma raspoložen za igru, pa je posle asistencije stigao i sam da se upiše u smiraj prvog poluvremena.
Posle toga Genčler je mogao da igra mnogo opuštenije pa je iz te opuštenosti stigao i do trećeg gola preko Sesenjona iz penala u 75. minutu.