Izvor: MozzartSport.com, 11.Jul.2020, 22:22

Genčler će mirnije da spava... (VIDEO)

Odličan meč na gostovanju Gectepeu - 1:3

Svaki bod je kao kuća za Genčler, a ovaj tim će od večeras mirnije da spava jer je došao do jako bitnog trijumfa u borbi za opstanak. Ovaj tim gostovao je Gectepeu i slavio je prilično ubedljivo - 1:3 (0:2).

Da će tako biti mogli smo da naslutimo već u 33. minutu kada je Sio doneo gostima prednost na asistenciju Stančua.

Očigledno je Bogdan Stanču bio veoma raspoložen za igru, pa je posle asistencije >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << stigao i sam da se upiše u smiraj prvog poluvremena.

Posle toga Genčler je mogao da igra mnogo opuštenije pa je iz te opuštenosti stigao i do trećeg gola preko Sesenjona iz penala u 75. minutu.

Do kraja je Gectepe uspeo do jednog počasnog gola, ali ništa time nije posebno postigao. Genčler će malo mirnije da spava.

Ekipa Hamze Hamzeolua bila je bez pobede na četiri minula duela, a vredi istaći i da je tim iz Ankare slavio u prvom delu sezone nad Gectepeom kod kuće sa 3:1.