Gasprom: Zvezda mora da dominira

Izvor: S media, 30.Dec.2010, 21:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gasprom: Zvezda mora da dominira

Generalni direktor NIS-a i zamenik predsednika IO Gasprom njefta, Kiril Kravčenko, izjavio je da sponzor Crvene zvezde želi da se klub stabilizuje, ali u isto vreme da se brzo vrati na stare staze, kada je dominirao u Srbiji odnosno Jugoslaviji, ali i Evropi.

- Za kompaniju je važna igra koja donosi rezultate, kao i pozitivna reputacija kluba. Promocija brenda napisanog na dresovima fudbalera je efikasna >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ako se tim visoko kotira kako u Srbiji, tako i u Evropi. Nadamo se da će Crvena zvezda, klub sa najviše titula u Srbiji i bivšoj Jugoslaviji, koji je pobeđivao na najprestižnijim turnirima sveta, opravdati nade i u najskorije vreme uspeti da ostvari svoj potencijal i da postane ne samo šampion Srbije već i da zauzme dostojnu poziciju u evropskom rejtingu - poručio je Kravčenko za Blic.

Filip Đuričić: Vratiću se na "Marakanu"

Adiju skočila cena osam puta!

Crveno-beli danas pregovaraju u Beču sa Slovacima

Podsećamo, prve informacije o dolasku Gasproma u Crvenu zvezdu pojavile su se pre više od godinu dana, ali je ugovor potpisan tek tokom leta tekuće godine, a crveno-beli su se obavezali da će 23 odsto ukupne vrednosti ugovora ulagati u omladinsku školu.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.