Izvor: Sportski Žurnal, 05.Jan.2014, 15:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gašić: Imamo zdravstvenih i personalnih problema
Pomoćni trenera Partizan NIS–a Velimir Gašić, rekao je za klupski sajt da očekuje da crno–beli pobede Mega Vizuru i nastave sa dobrim igrama u Jadranskoj ligi:
(FOTO: V. Marković)
– Utakmica neće biti ni malo laka i jednostavna za nas, pogotovo posle meča sa Realom. Imamo i nekih zdravstvenih, personalnih problema, ali očekujem da i ih prevaziđemo. Nemamo veliki izbor, želimo da potvrdimo pobedu protiv Igokee iz prošlog kola i nastavimo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << u ritmu koji se od nas očekuje.
U prethodnom kolu Partizan je na gostovanju savladao Igokeu (83:80), dok je Mega Vizura izgubila u Zagrebu od Cedevite sa 77:73.
– Treća u nizu gostujućih utakmica u Jadranskoj ligi. U dosadašnjem toku takmičenja pokazali su određeni kvalitet i da mogu da budu vrlo konkurentni i protiv ekipa koje su mnogo iskusnije i kvalitetnije od njih, što treba da bude dovoljno dobra opomena za nas – rekao je Gašić.
On vodi Partizan u odsustvu prvog trenera Duška Vujoševića, koji je zbog problema sa bubrezima 25. decembra primljen na Institut za kardiovaskularne bolesti, a kasnije prebačen na Vojno–medicinsku akademiju u Beogradu.
Utakmica Mega Vizura – Partizan na programu je u ponedeljak od 18 sati u Smederevu.
Nastavak na Sportski Žurnal...








