Ganci zalud čekaju Rajevca

Izvor: Glas javnosti, Beta, 11.Sep.2010, 07:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ganci zalud čekaju Rajevca

AKRA - Portparol Fudbalskog saveza Gane Rendi Ebi kaže da ta organizacija još čeka objašnjenje doskorašnjeg selektora Milovana Rajevca da li je potpisao ugovor sa saudijskim klubom Al Ahlijem.

- Naš savez je Rajevcu dao rok do nedelje. Tek kada nam bude javio da ne želi da potpiše novi ugovor, moći ćemo da kažemo da je otišao - izjavio je Ebi.

Rajevac je prethodnih nekoliko nedelja pregovarao sa FS Gane o produžetku saradnje, a juče su mediji u toj afričkoj zemlji >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << i u Saudijskoj Arabiji javili da je srpski stručnjak sa Al Ahlijem potpisao ugovor vredan 4,5 miliona dolara.

Srpski fudbalski stručnjak je sa Ganom došao do četvrtfinala Svetskog prvenstva u Južnoj Africi.

Pre selekcije Gane, Rajevac je radio u Crvenoj zvezdi, Vojvodini i Borcu iz Čačka.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.