Galijani: Bekam želi da ostane u Milanu

Izvor: RTS, 03.Feb.2009, 13:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Galijani: Bekam želi da ostane u Milanu

Engleski fudbaler Dejvid Bekam želi da ostane u Milanu i nakon što mu 9. marta istekne pozajmica iz Los Anđeles Galaksija, rekao je izvršni direktor italijanskog kluba Adrijano Galijani.

Bekam je u Milan došao na dvomesečnu pozajmicu iz Galaksija kako bi, prema njegovim rečima, ostao u formi i zaradio poziv selektora reprezentacije Engleske Fabija Kapela.

Čelnici Galaksija insistiraju da se 33-godišnji fudbaler vrati u klub u martu, ali Bekam je rekao da bi >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << želeo da ostane na San Siru. Takođe, dodao je da poštuje klub iz Los Anđelesa.

"Probaćemo sve kako bismo zadržali Bekama u timu i mislim da bi i on to želeo. Milan će uraditi sve kako bi Englez ostao i po završetku pozajmice, jer želimo da igra na San Siru do kraja sezone. Možda bismo mogli da mu ponudimo stalan ugovor", rekao je Galijani.  Zimski prelazni rok završio se u ponedeljak.

"Postoji nada, ali ugovori moraju da se poštuju. Ako ljudi iz Galaksija budu želeli da razgovaraju, rado ćemo to učiniti. Ali... oni su u pravu. Bekam mora da se vrati u Ameriku 9. marta. Sada moramo da čekamo", rekao je Galijani.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Galijani: Bekam želi da ostane u Milanu

Izvor: Blic, 03.Feb.2009

Engleski fudbaler Dejvid Bekam želi da ostane u Milanu i nakon što mu 9. marta istekne pozajmica iz Los Anđeles Galaksija, rekao je danas izvršni direktor italijanskog kluba Adrijano Galijani...Bekam je u Milan došao na dvomesečnu pozajmicu iz Galaksija kako bi, prema njegovim rečima, ostao u...

Nastavak na Blic...

Galijani: Bekam želi da ostane u Milanu

Izvor: Kurir, 03.Feb.2009

MILANO, 3. februara 2009. (Beta-Rojters) - Engleski fudbaler Dejvid Bekam želi da ostane u Milanu i nakon što mu 9. marta istekne pozajmica iz Los Anđeles Galaksija, rekao je danas izvršni direktor italijanskog kluba Adrijano Galijani. Bekam je u Milan došao na dvomesečnu pozajmicu iz Galaksija...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.