Galata pala kod Štimca, Ulm siguran

Izvor: B92, 30.Dec.2012, 20:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Galata pala kod Štimca, Ulm siguran

Rivali Crvene zvezde Telekom u Evrokupu, Galatasaraj i Ulm ostvarili su polovičan učinak u poslednjim mečevima u 2012. godini.

Dok je Galatasaraj poražen u turskom derbiju od Banvita 74:67, Ulm je u Nemačkoj savladao Tibingen 82:67 u "švapskom derbiju".

Galatu je predvodio Dejvid Houkins sa 18 poena (4/7 dva, 3/8 tri), dok je Milan Mačvan postigao 12 poena (3/4 dva, 2/3 tri) uz 6 skokova. Najbolji u Ulmu bio je Dejn Vats sa 'dabl-dablom' od 15 poena i 12 skokova, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dok je 15 poena ubacio i Stiven Esterkamp.

Banvit je protiv Galate predvodio Čarls Edvardsa Dejvis sa 17 poena, dok je Vladimir Štimac ubacio 12 (5/5 dva) uz 4 skoka.

Posle 13. kola u turskoj ligi Galatasaraj je četvrti na tabeli sa 10 pobeda i tri poraza, dok je Banvit najprijatnije iznenađenje lige sa 11 trijumfa i drugim mestom, iza Fenera koji je poražen samo jednom.

Ulm je u Bundesligi treći na tabeli sa 11 pobeda iz 16 utakmica. Ispred su Oldenburg sa skorom 12-5 i Bamberg sa 13-2.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Galata pala kod Štimca, Ulm siguran

Izvor: OkRadio.rs, 31.Dec.2012, 11:59

Rivali Crvene zvezde Telekom u Evrokupu, Galatasaraj i Ulm ostvarili su polovičan učinak u poslednjim mečevima u 2012. godini. Dok je Galatasaraj poražen u turskom derbiju od Banvita 74:67, Ulm je u Nemačkoj savladao Tibingen 82:67 u "švapskom derbiju". Galatu je predvodio Dejvid Houkins sa...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.