GROM IZ VEDRA NEBA: Igrač napustio Humsku (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Jul.2023, 21:15

GROM IZ VEDRA NEBA: Igrač napustio Humsku (FOTO)

Sutra putuje u Slovačku na lekarske preglede i potpis ugovora.

Mladi golman Partizana Aleksandar Popović posle tri godinei 92 utakmice na kojima je branio napustiće crno-bele i nastaviti karijeru u Slovačkoj, tačnije u Dunajskoj Stredi, saznaje ''Mozzart sport''.

Sve oko transfera je skoro gotovo, a Popović će sutra optutovati na lekarske preglede i potpis ugovora sa slovačkim klubom.Kada je sportski sektor najavio dovođenje novog čuvara mreže dalo se naslutiti >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da će Popović napustiti klub, a ubrzo je i dobio dozvolu da to učini.

Popovića je kao bonus igrača promovisao Savo Milošević kod kojeg je bio neprikosnoven, da bi kod Aleksandra Stanojevića i Igora Duljaja delio minutažu sa Nemanjom Stevanovićem.

Pogledajte kako izgleda Kelen, supruga Žuninja, fudbalera Mitjilanda

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.