Izvor: Kurir, 22.Maj.2008, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GROBARI U LAZAREVOM GRADU
Navijači i uprava FK Partizan pozvali su sve navijače da u nedelju krenu put Kruševca, gde crno-beli igraju meč sezone protiv Napretka. Oni ne zovu na „šampionsko slavlje“, jer svi u Humskoj znaju da će protiv Napretka biti „đavolski teško“. U strahu da se ne ureknu, u Partizanu nisu isplanirali ni eventualno slavlje, nisu štampali majice niti bukirali mesta u nekom restoranu, noćnom klubu...
Grobari uveliko spremaju rekvizite za put u Kruševac. Na zvaničnom sajtu FK Partizan pojavila se informacija da put autobusom iz Beograda, uz ulaznicu za meč, košta 800 dinara. Crno-beli su ove sezone dva puta pobedili Napredak. U septembru u Humskoj bilo je 3:1, u decembru u Kruševcu 2:0.





