Izvor: HotSport.rs, 23.Sep.2023, 18:37

‘GRAĐANI RUTINSKI PROTIV ŠUMARA: Haland i Foden odlučili duel!

Mašinerija Pepa Gvardiola sa maksimalnim učinkom. Fudbaleri Mančester sitija dočekali su ekipu Notingem Foresta u okviru šestog kola Premijer lige i ostvarili trijumf rezultatom 2:0. ‘Građan’ su dominirali tokom čitavog susreta, a prvi pogodak na meču postigao je Foden u 7. minutu na asistenicju Volkera u akciji koja je izgledala nestvarno. Sedam minuta kasnije, Erling Haland je stavio tačku na susret i na asistenciju Njunjesa pogodio za 2:0. ... Read more
The post ‘GRAĐANI RUTINSKI PROTIV ŠUMARA: Haland i Foden odlučili duel! appeared first on Sportske vesti - HotSport.