GOLEADA za kraj dana!

Izvor: Mondo, 17.Avg.2019, 23:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Granade izluđivali domaće navijače na "El Madrigalu".

Kakav šokantan početak sezone za fudbalere Viljareala! Ne zato što su odigrali 4:4 kod kuće sa Granadom, već zbog načina na koji je došlo do tog rezultata.

Poveli su 1:0 u 35. minutu iz penala, pa duboko u nadoknadi prvog dela primili gol na isti način. Zatim su već u 53. minutu imali 2:1, a samo tri minuta pošto su gosti u 62. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << opet izjednačili, uspeli su da po treći put dođu do prednosti. Ona je potom uvećana u 73. minutu, ali se "žutoj podmornici" jednostavno nije dalo da pobedi ove subote u 1. kolu Primere.

Dva kornera, u 75. i 81. minutu bili su kobni po domaći tim, pa je utakmica završena remijem 4:4.