GOLD KUP: Haiti iz dvojke u keca, Kostarika IZDOMINIRALA (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Jun.2019, 09:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bilo je veoma uzbudljivo.

Odigrane su utakmice u okviru grupe B Gold Kupa u kojima su reprezentacije Haitija i Kostarike zabeležile startne pobede na turniru. Haiti je preokrenuo rezultat protiv Bermudskih Ostrva i slavio sa 2:1 (0:1), dok je Kostarika deklasirala Nikaragvu sa 4:0 (3:0).

Leverok je doveo Bermude u vođstvo u nadoknadi prvog dela, ali je Pjero bio dvostruki strelac za Haiti postigavši pogotke u 58. i 66. minutu.

Kostarika je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu. Brajan Ovijedo je postigao prvi gol u 7. minutu, dok je Borges u 19. povisio na 2:0. U 45. minutu Agilar je postigao treći pogodak za Kostariku, dok je ubedljivu pobedu potvrdio Kruz, 15-ak minuta pre kraja meča.

Gold Kup se nastavlja u noći između ponedeljka i utorka kada se igraju mečevi grupe C. Kurakao od jedan čas posle ponoći igra protiv Salvadora, dok Jamajka dočekuje Honduras, dva sata kasnije.