Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Jan.2021, 14:51

GLEDAJU I NE VERUJU: Jović nakon novog gola primio poruke saigrača iz Reala (FOTO)

Treći u nizu.
Srpski reprezentativac Luka Jović koji od skora povratnik u Nemački Ajntrahta Beleži novi uspon u karijeri. Na tri utakmice i ukupno 76 minuta na terenu postigao je tri gola i to je više nego za godinu i po dana i 1014 minuta u dresu madridskog Reala, za koji je dva puta bio strelac. Ovo je posebno obradovali njegove saigrače u kraljevskom klubu koji su mu se obratili na društvenim mrežama.
Iako je rezultatski meč protiv Arminije u ovom kolu Bundeslige bio rešen, a Jović šansu dobio u završnici, 23-godišnji napadač je novim golom "začinio" ubedljivu pobedu Ajntrahta u Bilefeldu (5:1).
Atletiko je definitivno najozbiljniji kandidat za titulu u Španiji - Simeoneov tim ređa...