
Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Okt.2019, 21:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GAVRILOVIĆ: Znamo da je bilo najvažnije pobediti
Crvena zvezda savladala Mega Bemaks.
Košarkaši Crvene zvezde prekinuli su niz poraza u svim takmičenjima pošto su savladali u Železniku ekipu Mega Bemaksa u četvrtom kolu ABA lige.
Crveno-beli su ostvarili drugi trijumf u regioanlnom takmičenju zahvaljujući boljoj igri u drugom poluvremenu, a upravo je ti mperiodom igre i zadovoljan >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << trener Andrija Gavrilović.
- Svi znamo da je večeras bilo najvažnije pobediti, pre svega da bismo izbegli dalji pritisak i eventualne teškoće. Bilo je vidno da je ulog bio, ne mogu da kažem veliki, rano je za takvu ocenu, ali bilo je vidno da je ulog postojao. Bili smo pomalo stegnuti u prvoj polovini, a kada smo posle poluvremena ispravili neke stvari, a pre svega agresivnost i ispoštovali dogovor da na prvom mestu bude odbrana. To govori i 30 primljenih poena u drugom poluvremenu. Da smo ispoštovali zagrađivanje, govori samo njihova četiri ofanzivna skoka, a zna se da su oni ekipa koji mnogo računaju na elemente energije. Veoma ih poštujem zbog toga, moram da priznam da sam se brinuo da li ćemo moći da zaustavimo njihovu energiju i vrlo sam zadovoljan što smo to i uradili - rekao je Gavrilović.
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda Adela Smajić, ćerka legende Partizana Admira Smajića
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Gavrilović: Bilo je vidno da je ulog postojao
Izvor: B92, 27.Okt.2019
Trener košarkaša Crvene zvezde Andrija Gavrilović je rekao da je bilo važno da njegov tim pobedi Mega Bemaks.
ZVEZDA PUTUJE U ISTANBUL Gavrilović pred Efes: Svesni smo da nemamo nikakav imperativ... (FOTO)
Izvor: Kurir, 28.Okt.2019, 13:23
Trener košarkaša Crvene zvezde Andrija Gavrilović rekao je da njegov tim bez imperativa putuje u Istanbul na gostovanje Efesu u 5. kolu Evrolige.