Izvor: RTS, 24.Okt.2017, 16:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fudbaleri Partizana kupovali ulaznice i družili se sa navijačima
Fudbaleri Partizana družili su se sa navijačima ispred blagajni stadiona u Humskoj, gde su kupovali ulaznice za utakmice Lige Evrope.
Nekoliko desetina navijača se uprkos lošem vremenu pojavilo kod stadiona, gde su bili prisutni prvotimci i članovi stručnog štaba predvođeni trenerom Miroslavom Đukićem.
Fudbaleri crno-belih su se fotografisali sa prisutnima i delili autograme. Igrači >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << su pozvali sve navijače na fer i sportsko ponašanje na tribinama i van njih pred duele sa Skenderbegom i Jang bojsom.
Partizan će 2. novembra dočekati Skenderbeg, potom će tri nedelje kasnije na svom stadionu igrati protiv Jang bojsa, a grupnu fazu će završiti 7. decembra protiv Dinama u Kijevu.







