Fudbaleri Milana pobedili Bolonju

Izvor: Beta, 23.Okt.2021, 23:18

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na gostujućem terenu Bolonju sa 4:2, u utakmici devetog kola Serije A i preuzeli prvo mesto na tabeli.Milan je poveo u 16. minutu golom koji je postigao Rafael Leao, a prednost je udvostručio Davide Kalabrija u 35. minutu.Bolonja je smanjila autogolom Zlatana Ibrahimovića u 49. minutu, a tri minuta kasnije izjednačio je Musa Barou.Milan je poveo u 84. minutu pogotkom Ismaela Benasera, a pobedu je obezbedio Ibrahimović golom u 90. minutu.Bolonja je utakmicu završila sa devetoricom igrača, Adama Sumaoro dobio je crveni karton u 20. minutu, dok je njegov saigrač Roberto Sorijano isključen u 58. minutu.Milan je sada prvi na tabeli sa 25 bodova, bodom više i utakmicom više od drugoplasiranog Napolija.Ekipa Siniše Mihajlovića je u poslednje dve utakmice bez pobede i posle trećeg poraza u prvenstvu zauzima deveto mesto na tabeli sa 12 bodova.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.