Fortuna lako do bodova sa Štutgartom

Izvor: B92, 11.Feb.2019, 00:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U poslednjem meču 21. kola Bundeslige, Fortuna iz Dizeldorfa je savladala Štutgart sa 3:0.

Bila je to sedma pobeda Fortune u ovoj sezoni, ostvarena možda i lakše nego što se očekivalo.

Kenan Karaman je u 34. minutu odličnim udarcem glavom savladao golmana gostiju, da bi početkom drugog poluvremena videli najlepši gol na utakmici.

Oliver Fink je "zategao desnicu" sa 25 metara, bio je to sjajan udarac u levi gornji ugao za 2:0.

Konačno, pet >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minuta pre kraja meča posle brze kontre, Fortuna je preko Belgijanca Benita Ramana postigla i treći gol za konačnih 3:0.

U poslednjem, trećem minutu nadoknade, isključen je fudbaler Štutgarta, Nikolas Ivan Gonzalez. On je prosto nokautirao protivničkog igrača i opravdano mu je pokazan put u svlačionicu.