Florenci srušio Torino u nadoknadi

Izvor: B92, 26.Mar.2014, 00:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rome pobedili su na 'Olimpiku' ekipu Torina sa 2:1 u premijernom susretu 30. kola italijanske Serije A.

Roma je stigla do vođstva preko Matije Destra u 41. minutu, ali je Čiro Imobile izjednačio već posle sedam minuta igre u nastavku, svojim četvrtim pogotkom u poslednja dva susreta.

Ipak, pobedu timu iz Rima donosi Alesandro Florenci, golom u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Nikola Maksimović ponovo je odigrao svih 90 minuta za 'Bikove', >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dok je Adem Ljajić u 70. minutu zamenio kapitena Frančeska Totija.