Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Mar.2016, 03:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fišing šou na Novosadskom sajmu
Nova priredba Novosadskog sajma, Izložba opreme za ribolov i aktivan boravak u prirodi "Fišing šou" počeće danas, a trajaće do nedelje, 20. marta.
"S obzirom na to da ima više od 80.000 hiljada registrovanih ribolovaca u Srbiji, da volimo da provodimo vreme u prirodi, odlučili smo da po prvi put napravimo ovu priredbu", rekao je generalni direktor Novosadskog sajma Slobodan Cvetković.
Dodao je da je izložba namenjena iskrenim zaljubljenicima u ribolov, boravak u prirodi, plovidbu i nautički turizam, život na vodi i uz vodu, ljubiteljima kampovanja, kojima će biti ponuđena nova oprema i pribor za njihove hobije.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...









