Final 4 vaterpolo LŠ u Napulju

Izvor: B92, 22.Apr.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

'Final 4' vaterpolo LŠ u Napulju



Posle svih četvrtfinala Lige šampiona vaterpolista poznati su učesnici završnog turnira, a 'Fajnal for' će se igrati u Italiji, u Napulju.

Kandidati za organizaciju završnog turnira bili su Dubrovnik i Napulj, a domaćinstvo je dobio grad na jugu Italije, delom i zbog problema sa renoviranim bazenom na Gružu.

U polufinalu će se sastati budimpeštanski Honved i Jug, odnosno domaćin Posilipo i drugi predstavnik Italije, Pro Reko.

Turnir se igra 20. i 21. maja, a titulu prvaka Evrope braniće Honved, koji je prošle godine u finalu bio bolji od Jadrana iz Herceg Novog.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.