Fernandinjo se pozdravio sa titulom: Liverpul je šampion

Izvor: B92, 03.Feb.2020, 20:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fernandinjo se "pozdravio" sa titulom: Liverpul je šampion

Zamenik kapitena Mančester sitija Fernandinjo priznao je da je Liverpul praktično osvojio titulu u engleskom šampionatu

Posle poslednjeg poraza Sitija u Londonu od Totenhema (2:0) napravio je razliku od čak 22 boda u odnosu na Liverpul.

Zato je Fernandinjo već upozorio da njegov tim mora da bude jako oprezan kako ne bi ostao bez plasmana u Ligu šampiona.

"Ovo je naša sezona, jasno je da su razgovori važni, jer ne smemo da dozvolimo da se stvari odvijaju >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ovako. Liverpul je praktično osvojio ligu, s obzirom na to koliko bodova je ispred nas. Moramo da budemo oprezni do kraja sezone, jer bismo mogli da izgubimo još bodova i nakon toga i naše (drugo) mesto na tabeli", rekao je Fernandinjo, prenosi "Goal.com".

Fernandinjo je naveo i da postoji mogućnost da "građani" ostanu bez mesta koje vodi u Ligu šampiona

"Mogli bismo čak završiti i van mesta Lige šampiona, nadam se da ćemo sledeće nedelje dobiti pozitivnu reakciju od naših navijača kod kuće, jer je to više nego potrebno", kazao je Fernandinjo.

Ipak, izabranici Pepa Gvardiole i dalje su daleko od petog mesta, koje ne vodi u LŠ, na kome je Totenhem sa 14 bodova manje.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.