Izvor: B92, 19.Avg.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ferguson ostaje u Mančesteru i posle 2005?
Direktor Mančester Junajteda Piter Kenion nagovestio je danas mogućnost da menadžer Aleks Ferguson produži ugovor nakon isteka sadašnjeg, 2005. godine.
Ferguson je u februaru prošle godine potpisao novi trogodišnji ugovor, uprkos nagoveštajima da bi mogao da se povuče, a Kenion veruje da bi škotski trener vrlo lako mogao da ostane i posle 2005. godine.
Kenion je rekao da je 61-godišnji Ferguson i dalje željan uspeha i da ove godine uživa u fudbalu više nego ikada.
"Ne postoji ništa što bi me uverilo da Aleks neće ostati u Mančesteru i posle isteka sadašnjeg ugovora. Njegovo znanje i rezultati dovoljno govore o kakvom je treneru reč", izjavio je direktor Mančestera.




