Ferguson: Razbili su nas

Izvor: B92, Beta, 20.Feb.2010, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ferguson: "Razbili su nas"

Menadžer Mančester junajteda Aleks Ferguson istakao je posle poraza od Evertona (3:1), da su 'karamele' razbile njegove igrače na 'Gudisonu'.

Everton je prvu put posle pet godina savladao 'crvene-đavole' koji su prvi stigli do gola u Liverpulu. "Stvar je jednostavna, dobro su nas razbili. Dobro smo počeli, ali izjednačujući gol je Evertonovim fudbalerima dao krila".

„Pravi efekt toga se video u drugom poluvremenu kad smo bili potpuno podređeni. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Razočaran sam, kao i moji igrači. Oni su ljudska bića, igraju za Mančester junajted i ne vole da gube, ali to im se danas dogodilo", istakao je škotski stručnjak.

Poraz u Liverpulu je šesti ovosezonski za Junajted u Premijer ligi.

„Ovo je loš rezultat. U ovom delu sezone ne smemo sebi da dopuštamo takve poraze. Sada se nadamo da će i naši konkurenti ispustiti bodove. To se već događalo ove sezone, nadajmo se da će se i nastaviti", zaključio je Ferguson čiji tim sada zaostaje četiri boda za liderom Čelsijem.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.