Izvor: B92, 01.Jan.2013, 12:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fergi: Ovo sa Rendžersom je sramota
Menadžer Mančester Junajteda Ser Aleks Ferguson rekao je da je situacija u kojoj se trenutno nalazi Rendžers velika sramota za škotski fudbal.
Rendžers je prošlog leta izbačen u četvrti rang škotskog fudbala, Treću diviziju, zbog finansijskih problema u najtrofejnijem klubu Škotske, koji su doveli do njegove likvidacije.
“To što se desilo tako velikom klubu je sramota. To je prava katastrofa”, rekao je Ferguson.
Ferguson >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je pohvalio menadžera Alija Mekojsta, koji se prihvatio posla u najturbulentnijem period u istoriji kluba.
“Posao koji je Ali odradio je fantastičan. Nije mogao da se nađe na većem ispitu kao menadžer Rendžersa od tog izbacivanja u Treću diviziju. Ostao je bez svih igrača, ali su i dalje na čelu tabele. Ima sjajan tim mladih igrača i nekolicinu koje je doveo iz Hatsa. Odradio je fantastičan posao, ali mu niko ne daje pohvale za to”, rekao je Ferguson, koji je proveo dve godine u Rendžersu tokom igračke karijere.
Pogledaj vesti o: Manchester United, Fudbal
Fergi: Ovo sa Rendžersom je sramota
Izvor: OkRadio.rs, 01.Jan.2013
Menadžer Mančester Junajteda Ser Aleks Ferguson rekao je da je situacija u kojoj se trenutno nalazi Rendžers velika sramota za škotski fudbal. Rendžers je prošlog leta izbačen u četvrti rang škotskog fudbala, Treću diviziju, zbog finansijskih problema u najtrofejnijem klubu Škotske, koji...







