Fergi: Ovo sa Rendžersom je sramota

Izvor: B92, 01.Jan.2013, 12:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fergi: Ovo sa Rendžersom je sramota

Menadžer Mančester Junajteda Ser Aleks Ferguson rekao je da je situacija u kojoj se trenutno nalazi Rendžers velika sramota za škotski fudbal.

Rendžers je prošlog leta izbačen u četvrti rang škotskog fudbala, Treću diviziju, zbog finansijskih problema u najtrofejnijem klubu Škotske, koji su doveli do njegove likvidacije.

To što se desilo tako velikom klubu je sramota. To je prava katastrofa”, rekao je Ferguson.

Ferguson >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je pohvalio menadžera Alija Mekojsta, koji se prihvatio posla u najturbulentnijem period u istoriji kluba.

Posao koji je Ali odradio je fantastičan. Nije mogao da se nađe na većem ispitu kao menadžer Rendžersa od tog izbacivanja u Treću diviziju. Ostao je bez svih igrača, ali su i dalje na čelu tabele. Ima sjajan tim mladih igrača i nekolicinu koje je doveo iz Hatsa. Odradio je fantastičan posao, ali mu niko ne daje pohvale za to”, rekao je Ferguson, koji je proveo dve godine u Rendžersu tokom igračke karijere.
Pogledaj vesti o: Manchester United,   Fudbal

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Fergi: Ovo sa Rendžersom je sramota

Izvor: OkRadio.rs, 01.Jan.2013

Menadžer Mančester Junajteda Ser Aleks Ferguson rekao je da je situacija u kojoj se trenutno nalazi Rendžers velika sramota za škotski fudbal. Rendžers je prošlog leta izbačen u četvrti rang škotskog fudbala, Treću diviziju, zbog finansijskih problema u najtrofejnijem klubu Škotske, koji...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.