Fenomenalan povratak Duška Tošića!

Izvor: Sportske.net, 21.Apr.2019, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle dve utakmice u kojima nije bio u sastavu, danas je pokazao koliko znači Piksijevoj ekipi.

U kineskoj Superligi igra se šesto kolo, a ekipa Gvangžua R&F, koju sa klupe predvodi Dragan Stojković Piksi, danas igra na gostovanju protiv ekipe Đangsu Suninga.

Meč je počeo u 11:30h po našem vremenu, trenutno je 1:1, a srpski defanzivac Duško Tošić izbio je u prvi plan.

Posle ranog vođstva domaćeg tima, koje im je doneo Eder, pogotkom u trećem minutu, Duško Tošić je uzvratio svojim golom već u 12. minutu meča i izjednačio na 1:1.

U prethodna dva kola Tošića nije bilo u sastavu, danas se vratio na sjajan način.