Izvor: MozzartSport.com, 07.Jul.2020, 20:01

Fenerov kiks u nevreme, Emre ušao u istoriju (VIDEO)

Samo bod za Kanarince - 1:1
Mogao je Fenerbahče pobedom na gostovanju Genčlerbirligiju da dođe do 52 boda čime bi se izjednačio sa četvrtoplasiranim Galatasarajem, ali Kanarinci su kiksnuli baš u nevreme. Mogli su čak i da izgube jer su bili u rezultatskom zaostatku sve do 81. minuta, a na kraju je semafor pokazivao 1:1 (0:0).
Fener je čak dao gol za 2:1 u 85. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.
U prvom poluvremenu nije bilo previše šansi, a posle 45 minuta igre bilo je 0:0. Ipak, iako su svi očekivali da Fener povede, Genčler je prvi stigao do pogotka.
Ozgenč je izveo slobodan udarac, lopta je uz malo sreće stigla do Stančua koji ju je samo ćušnuo u mrežu i na taj način...