Izvor: MozzartSport.com, 25.Apr.2021, 21:47

Fener uz pomoć prekida diše Bešiktašu za vratom, Rikardo Gomeš pogodio za Erzurum (VIDEO)

Tim Emrea Belezoglua slavio sa 3:2 protiv Kasimpaše

Fenerbahče ne odustaje od borbe za titulu! Nije mu bilo lako protiv nezgodne Kasimpaše koja ne gubi u poslednje vreme, ali je uz pomoć prekida, a malo i uz pomoć sreće, uspeo na kraju da slavi sa 3:2 (3:1).

U prvom poluvremenu bilo je vrlo uzbudljivo, a viđena su čak četiri gola. Ener Valensija bio je raspoložen za igru pa je prvo u 15. minutu načeo goste, a onda posle gola Salaja pred odlazak >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << na odmor doneo Feneru prednost od 3:1.

Kasimpaša ne bi došla do tog prvog gola da nije bilo zaista banalne greške golmana Tekina koji je Hajradinoviću dao loptu na tacni i tu su gosti dobili nadu da mogu nešto više do kraja utakmice.

U nastavku je Kasimpaša prvo dala gol u 58. minutu koji je poništen posle gledanja VAR-a, da bi Hadergjonaj u 82. minutu smanjio na 3:2 i tako uneo pometnju do kraja meča. Prva dva gola Fenera došli su posle kornera, a treći je domaćin dao sa bele tačke.

Sada Fener na kontu poseduje 72 boda i kasni za prvoplasiranim Bešiktašem tri boda. Galata je na 69 bodova.

A u današnjim mečevima je strelac bilo i jedno poznato lice. Bivši napadač Partizana, Rikardo Gomeš, upisao se u strelce u pobedi Erzuruma protiv Gacijantepa u gostima (2:3).

Gomeš je bio strelac prvog gola za svoj tim posle odličnog skoka i udarca glavom. Gomeš je za Partizan nastupao u sezoni 2018/2019 kda je dao 20 golova. Kasnije je igrao za Al Šarju, pa Itihad Kalbu, dok je sada u Erzurumu.

TURSKA 1 – 37. KOLO