Felton minimum deset dana van stroja

Izvor: Sportal.rs, 12.Okt.2014, 21:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Felton minimum deset dana van stroja

Plejmejker Dalasa Rejmond Felton još jedan je u nizu igrača koji će zbog povrede u predsezoni morati da odmara određeni period i najverovatnije neće biti spreman za početak sezone, prenose američki mediji.

Košarkaš koji je letos pojačao Meverikse iz Njujorka iskrenuo je skočni zglob na utakmici protiv Oklahome, kada je nagazio na nogu Entonija Moroua, pa je uz bolne grimase morao van igre. Snimci su potvrdili istegnuće ligamenata, a prve prognoze glase da će odmarati najmanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << deset dana.

Felton je minule sezone u dresu Niksa beležio 9,7 poena i 6,5 asistencija u proseku po utakmici. On je letos, u velikom trejdu Njujorka i Teksašana, zajedno sa Tajsonom Čendlerom, stigao u Dalas.

Pored Feltona, zbog povreda u predsezoni, na lečenju su Durent, Rondo, Bil...

(Foto: Beta/AP/Jim Cowsert)

Nastavak na Sportal.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.