Izvor: Akter, 21.Jul.2015, 22:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Felipe Luis se vraća u Atletiko Madrid
Fudbaler Čelsija Felipe Luis blizu je dogovora sa Atletiko Madridom, prenosi danas portal Goal.com
Luis je na leto 2014. godine napustio Atletiko i prešao u Čelsi, ali se u protekloj sezoni nije nametnuo treneru Žozeu Morinju, koji je danas rekao da londonski klub traži novog levog beka.
"U ovom trenutku nam je potreban novi levi bek, jer prodajemo Luisa... Njegov transfer će biti objavljen verovatno sutra. Na drugim pozicijama smo pokriveni i 31. avgusta moramo >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << da pronađemo kvlaitetno pojačanje", rekao je Morinjo.
Luis je za Čelsi u protekloj sezoni odigrao 24 utakmice, a postigao je i jedan gol. On je za Atletiko Madrid nastupao od 2010. do 2014. godine i za "jorgandžije" je odigrao 180 mečeva.
Čelsi vraća Felipea Luisa u Atletiko Madrid
Izvor: Blic, 22.Jul.2015, 16:25
Fudbaler Čelsija Felipe Luis blizu je dogovora sa Atletiko Madridom, prenosi portal Goal.com...Luis je na leto 2014. godine napustio Atletiko i prešao u Čelsi, ali se u protekloj sezoni nije nametnuo treneru Žoze Murinju, koji je rekao da londonski klub traži novog levog beka..."U ovom trenutku...







