Izvor: B92, 08.Jan.2003, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Feler doživeo saobraćajnu nesreću

Nemački trener Rudi Feler i njegovi sin i ćerka ostali su nepovredjeni, nakon saobraćajne nesreće, koja se dogodila blizu Nirnberga.

Feler je izgubilo kontrolu nad vozilom na putu prekrivenim ledom.
"Bilo je strašno klizavo, a ja sam za trenutak izgubio koncentraciju. Bila je to moja najozbiljnija saobraćajna nesreća", rekao je Feler, koji se sa ćerkom Laurom i sinom Markom vraćao iz Češke.

Šteta na automobilu je procenjena na 10.000 evra.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.