Fed Kup: Rusija-Francuska 1:1

Izvor: B92, 28.Nov.2004, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fed Kup: Rusija-Francuska 1:1



Pobednica Rolan Garosa Anastazija Miškina uspela je da izjednači skor na 1:1 u finalu Federejšn Kupa protiv branioca titule Francuskinja. U prvom duelu, Svetlana Kuznjecova je izgubila meč.

Natali Deši je dala veliku prednost Francuskinjama pobedom nad Kuznjecovom od 3:6, 7:6(7:4), 8:6. Miškina se pobrinula da ovo ne bude u potpunosti crni dan za Ruskinje, s obzirom da je dobila tinejdžerku rođenu u Moskvi Tatjanu Golovin sa 6:4, 7:6(7:5).

Rusija juri >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prvu titulu u Fed Kupu i bila je blizu trijumfa u prvom duelu. Ipak Deši je uspela da se vrati u meč i da savlada Kuznjecovu koja je napravila čak 77 neiznuđenih grešaka.

"Posle US Opena svi se trude da igraju što bolje protiv mene. Zato je sve na meni i na mojoj igri", rekla je Kuznjecova.

Sutra su na programu preostali mečevi u singlu. Sastaju se Miškina sa Deši i Kuznjecova sa Golovinovom. U dublu Elena Lihovceva i Vera Zvonareva se sastaju sa Merion Bartoli i Emili Lua.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.