Izvor: Sportske.net, 09.Dec.2015, 14:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Falkao ide u Ameriku?
Kolumbijac želi u MLS ligu?
Bliski prijatelji kolumbijskog fudbalera, Diego Valeri i Federiko Iguain, urgirali su na Tigra da se preseli u Ameriku.
Pomenuti dvojac igra za Portland, odnosno Kolambas, te savetuje Radamela Falkaa da se preseli u MLS ligu i svoju karijeru vrati na pravi trag.
Napadač Monaka na pozajmici u Čelsiju tokom zime će definitivno promeniti sredinu, a njegov argentinski prijatelj otkriva da bi Falkao voleo da se oproba u Americi. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
"Uveren sam da bi Falkao voleo da živi u Americi i da se isproba u MLS ligi. Ovde bi mogao da igra na vrhunskom nivou i zaista se nadam da će odabrati da dođe.", rekao je Valeri.











