Falkao ide u Ameriku?

Izvor: Sportske.net, 09.Dec.2015, 14:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Falkao ide u Ameriku?

Kolumbijac želi u MLS ligu?

Bliski prijatelji kolumbijskog fudbalera, Diego Valeri i Federiko Iguain, urgirali su na Tigra da se preseli u Ameriku.

Pomenuti dvojac igra za Portland, odnosno Kolambas, te savetuje Radamela Falkaa da se preseli u MLS ligu i svoju karijeru vrati na pravi trag.

Napadač Monaka na pozajmici u Čelsiju tokom zime će definitivno promeniti sredinu, a njegov argentinski prijatelj otkriva da bi Falkao voleo da se oproba u Americi. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<



"Uveren sam da bi Falkao voleo da živi u Americi i da se isproba u MLS ligi. Ovde bi mogao da igra na vrhunskom nivou i zaista se nadam da će odabrati da dođe.",
rekao je Valeri.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.