Fabregas: Vratiću se u Kataloniju

Izvor: B92, 01.Mar.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fabregas: "Vratiću se u Kataloniju"



Fudbaler Arsenala Cesk Fabregas rekao je da bi voleo da se jednog dana vrati u Kataloniju. Fabregas je u Arsenal došao iz najvećeg katalonskog kluba Barselone 2004. kada je imao samo 16 godina, sa uverernjem da će kod Arsena Vengera pre stići do prvog tima nego u Barseloni koja je u tom periodu prolazila kroz promene.

„Ne znam gde ću biti za dve, tri godine. Imam 19 godina i još mnogo toga da naučim. Očigledno je da sam u Arsenalu zadovoljan, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ne mogu da predvidim šta će se u budućnosti dešavati", rekao je Fabregas.

„Moja devojka je Katalonka, i očekujem da karijeru završim u Kataloniji."

Štampa u Madridu Fabregasa seli u Real Madrid od kako je prošle sezone sa Arsenalom izbacio upravo Real iz Lige šampiona.

Sa druge strane mediji u Kataloniji ga vide u Barseloni.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.