Izvor: B92, 01.Mar.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fabregas: "Vratiću se u Kataloniju"
Fudbaler Arsenala Cesk Fabregas rekao je da bi voleo da se jednog dana vrati u Kataloniju. Fabregas je u Arsenal došao iz najvećeg katalonskog kluba Barselone 2004. kada je imao samo 16 godina, sa uverernjem da će kod Arsena Vengera pre stići do prvog tima nego u Barseloni koja je u tom periodu prolazila kroz promene.
„Ne znam gde ću biti za dve, tri godine. Imam 19 godina i još mnogo toga da naučim. Očigledno je da sam u Arsenalu zadovoljan, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ne mogu da predvidim šta će se u budućnosti dešavati", rekao je Fabregas.
„Moja devojka je Katalonka, i očekujem da karijeru završim u Kataloniji."
Štampa u Madridu Fabregasa seli u Real Madrid od kako je prošle sezone sa Arsenalom izbacio upravo Real iz Lige šampiona.
Sa druge strane mediji u Kataloniji ga vide u Barseloni.
















