Izvor: Sportske.net, 23.Sep.2016, 17:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fabregas: "Svi volimo Kontea"
Sesk Fabregas je odgovorio javnosti o navodnom nezadovoljstvu koje ima u Čelsiju.
Reprezentativac Španije, Sesk Fabregas, povezivan je sa Milanom poslednjih dana prelaznog roka, ali je odlučio da ostane u Čelsiju makar još jednu sezonu.
Igrao je veoma bitnu ulogu u pobedi Čelsija protiv Lestera od 4:2 u utorak, postigao je i dva gola i najavio povratak u formu.
"Žao mi je što igram malo, ali znam da sam na pravom nivou da bih igrao za ovaj tim. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Što se tiče Kontea, on je sjajan trener sa drugačijom filozofijom, igrači ga vole."
"Moja budućnost? Naravno da bih voleo da igram više, ali znam da mogu pomoći i da igram samo petnaest minuta.
Treniram kao nikada do sada, imam veliku želju da igram i da radim", rekao je Fabregas.




