FSS potvrdio dolazak Kameruna

Izvor: Press, 09.Apr.2010, 23:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FSS potvrdio dolazak Kameruna

Fudbalski savez Srbije potvrdio je da će naša reprezentacija poslednji pripremni meč pred Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi odigrati protiv Kameruna 5. juna u Beogradu.
„FSS veruje da će reprezentacija Kameruna, predvođena Samjuelom Etoom i ostalim zvezdama, biti u svemu adekvatan protivnik izabranicima Radomira Antića u spektakl susretu koji će prethoditi odlasku Srbije u Južnu Afriku", navodi se u saopštenju FSS-a.
Reprezentativci Srbije počeće pripreme za SP 25. maja u...
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo,   Fudbal

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.