FSS: U nedelju hitna sednica

Izvor: B92, 22.Feb.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FSS: U nedelju hitna sednica



Potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić, koji trenutno obavlja funkcije predsednika tog tela, sazvao je za nedelju sednicu Odbora za hitna pitanja i na nju pozvao predstavnike Zajednice supreligaša. "Odbor će biti proširen predstavnicima Zajednice, sudijske organizacije i predsednikom Crvene zvezde. Pričaćemo o aktuelnim pitanjima vezanim za početak prvenstva 1. marta", rekao je Karadžić agenciji Beta.

Zajednica je ranije iznela nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zahteva, među kojima je bio i sazivanje sednice Odbora za hitna pitanja, a Karadžić je odmah ispunio taj zahtev.

"Ma, naravno, mi smo svi na istom zadatku i svi želimo da prvenstvo počne. Treba da razgovaramo kao ljudi u duhu tolerancije i razumevanja argumenata. Početak prvenstva je prvo pitanje, videćemo ima li još nečega", objasnio je Karadžić.

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić trenutno se, prema sopstvenom priznanju, nalazi u SAD i ne zna kada će se vratiti u zemlju. On je ovlastio Karadžića da obavlja njegove funkcije.

Posle nekoliko hapšenja u srpskom fudbalu zaoštrila se situacija među funkcionerima u ovom sportu, a u određenom trenutku došlo je do pitanja da li će se prvenstvo nastaviti.

Sednica Odbora za hitna pitanja počinje u nedelju u 11 sati.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.