Izvor: Sportski Žurnal, 13.Avg.2013, 12:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FS Francuske vratio bodove Monaku
Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Francuske (FFF) usvojila je žalbu Monaka i ukinula kaznu po kojoj je ovaj tim šampionat počeo sa minusom od dva boda.
(FOTO: Eurosport)
Ipak, „kneževima“ je ostao drugi deo kazne po kojoj će jednu utakmicu na domaćem terenu morati da odigraju bez prisustva publike.
Prošlog meseca FFF je izrekao kaznu Monaku zbog toga što su navijači tog kluba 17. maja na meču druge lige sa Le Manom palili baklje i ušli na teren.
Takođe, jedan od navijača napao je sudiju.
Fudbaleri Monaka kaznu će „odraditi” sledećeg vikenda kada im u drugom kolu šampionata u goste dolazi Monpelje.
Nastavak na Sportski Žurnal...
Monaku vraćeni oduzeti bodovi
Izvor: B92, 13.Avg.2013
Disciplinska komisija Fudbalske federacije Francuske usvojila je žalbu Monaka i ukinula kaznu po kojoj je šampionat počeo sa minusom od dva boda...Ipak, Monaku je ostao drugi deo kazne po kojoj će jednu utakmicu na domaćem terenu morati da odigra bez prisustva publike...Prošlog meseca FFF je izrekla...










