FOTO: Srbi izašli na borilišta u Pjongčangu

Izvor: Vesti-online.com, 08.Feb.2018, 21:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FOTO: Srbi izašli na borilišta u Pjongčangu

Svečano otvaranje Zimskih olimpijskih igara zakazanao je za petak popodne.

Tek tada će početi borbe za medalje, ali to ne znači da sportisti nisu osetili teren. U Pjongčangu su muškaci odradili prvi spustaški trening, a na stazi su se pojavili i naši Marko Vukičević i Marko Stevović. Vukićević je zauzeo 47. mesto sa 4.04 sekunde zaostatka za Kanađaninom Manuelom Ozbornom-Paradizom koji je bio prvi.

Stevović je zauzeo 77. mesto sa zaostatkom od 10.03 sekunde. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Na startu se pojavilo 82 skijaša, a samo jedan nije završio trku. U petak i subotu su drugi i treći trening, a takmičenje u spustu je zakazano za nedelju u tri sata ujutru po našem vremenu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.