Izvor: MozzartSport.com, 30.Jun.2016, 17:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FOTO: Prelep dres Borusije za gostovanja
A cena nije baš povoljna
Još pre dva meseca se znalo kako će Puma da obuče fudbalere Borusije iz Dormtunda. Naravno, prvi model dresa u kome će Milioneri igrati naredne sezone već je predstavljen navijačima na kraju minulog prvenstva, a od danas je ozvaničn i dizajn opreme koju će ekipa Tomasa Tuhela nositi na gostovanjima.
Reč je o tradicionalnoj kombinaciji crne i žute boje, sa poprečnim žutim prugama, a u uvom dresu je danas pozirao prvi as tima Marko Rojs.
Cena ovog dresa koji će se od petka naći u slobodnoj prodaji je 79.95 evra.
Nastavak na MozzartSport.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














