Izvor: Kurir, 28.Okt.2016, 12:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
(FOTO) ATRAKTIVNA SKIJAŠICA PORUČILA: Javite mi ako želite da spavate sa mnom!
.
Lara Gut je prošlog vikenda u austrijskom Soldenu pobedila u prvoj ovosezonskoj trci Svetskog kupa u 50 sezoni FIS-a
Švajcarskinja je sa 144 sekunde prednosti završila veleslalomsku trku ispred Amerikane Mikaele Šifrin dok je treće mesto osvojila 20-godišnja Marta Basino iz Italije (+193)
Za Gut je to bila druga pobeda u Soldenu, ukupno 19 u karijeri i četvrta veleslalomska
Međutim, prema njenoj objavi na društvenim mrežama, nakon pobede >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << usledila je prava tortura
Jer samo u roku od deset sati dva puta je morala na doping kontrolu Prvo je bila pozvana u deset sati uveče, a potom i u osam sati ujutro I to samo nekoliko dana pošto je bila i na službenoj, FIS-ovoj doping kontroli
Stoga je njena burna reakcija na društvenim mrežama sasvim opravdana
"Drugi put mi javite ako želite da spavate sa mnom", poručila je skijašica doping kontrolorima
Autor: Kurir sport
Lara Gut: Javite mi ako želite da spavate sa mnom
Izvor: Nezavisne Novine, 28.Okt.2016
Prošlogodišnja pobjednica Svjetskog kupa skijašica, Lara Gut iz Švajcarske, na svoj je način otvorila novu sezonu u Soldenu.










