Izvor: HotSport.rs, 31.Jul.2021, 18:55

Pred Veliku nagradu Mađarkske, 11. trku ovogodišnjeg šampionata Formule 1, Luis Hamilton je osvojio pol poziciju. On je na stazi ‘Hungaroring‘ došao do trećeg pola ove sezone, odnosno 101. u karijeri, a najbrži krug je zabeležio u vremenu od 1:15.419 minuta. Prethodno je britanski automobilista sa prve pozicije startovao na Velikoj nagradi Španije, od koje […]
The post FORMULA 1: Sedmostruki svetski šampion osvojio pol poziciju pred Veliku nagradu Mađarske! appeared first on HotSport.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.