Izvor: B92, 20.Nov.2008, 20:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FMP u poseti OŠ Braća Jerković
Predrag Samardžiski i Nemanja Protić posetili su OŠ Braća Jerković u Železniku, gde su okupljenim dečacima i devojčicama podelili prigodne poklone.
Sa košarkašima FMP-a bili su i članovi administracije KK FMP. Druženje je otvorio Peđa Samardžiski, sjajnim zakucavanjem, što je naišlo na veliko oduševljene kod okupljenih učenika. Održano je i takmičenje u šutiranju slobodnih bacanja, a po završetku akcije, Samardžiski i Protić delili su autograme. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Ova akcija postaće tradicionalna, jer će KK FMP svakog meseca odabrati jednu osnovnu školu koju će posetiti, a sve u cilju promovisanja sporta, košarke pre svega, ali i druženja sa decom.





