FMP u poseti OŠ Braća Jerković

Izvor: B92, 20.Nov.2008, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FMP u poseti OŠ Braća Jerković

Predrag Samardžiski i Nemanja Protić posetili su OŠ Braća Jerković u Železniku, gde su okupljenim dečacima i devojčicama podelili prigodne poklone.

Sa košarkašima FMP-a bili su i članovi administracije KK FMP. Druženje je otvorio Peđa Samardžiski, sjajnim zakucavanjem, što je naišlo na veliko oduševljene kod okupljenih učenika. Održano je i takmičenje u šutiranju slobodnih bacanja, a po završetku akcije, Samardžiski i Protić delili su autograme. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Ova akcija postaće tradicionalna, jer će KK FMP svakog meseca odabrati jednu osnovnu školu koju će posetiti, a sve u cilju promovisanja sporta, košarke pre svega, ali i druženja sa decom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.