FIFA ispituje nameštaljku u Turskoj (VIDEO)

Izvor: S media, 12.Feb.2011, 18:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FIFA ispituje nameštaljku u Turskoj (VIDEO)

Svetska fudbalska federacija (FIFA) potvrdila je da će pokrenuti istragu povodom glasina o nameštanju prijateljskog susreta između Estonije i Bugarske (2:2), koji je odigran u sredu.

Susret je odigran u Antaliji, a ostaće upamćen po tome što su sva četiri gola postignuta sa "bele tačke".

Najbolji evropski klubovi upozorili FIFA

Sudije uskoro dobijaju pomoć

Zanimljivo je da je utakmicu sudio mađarski sudija, koga je u Tursku dovela agencija >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << smeštena na Tajlandu, a još zanimljivije da je isti arbitar nekoliko sati ranije vodio prijateljski meč između Letonije i Bolivije (2:1) u kojem su, verovali ili ne, svi golovi postignuti iz penala.

Posebno svetlo na ovu priču baca i komenatr ljudi iz Fudbalskog saveza Mađarske, koji su izjavili da to uopšte nije bio mađarski sudija kojeg su oni poslali.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.