FENERBAHČE SLAVI TADIĆA: Srbin sa dva gola PREOKRENUO meč i doneo pobedu (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Nov.2023, 22:58

Sjajna igra kapitena reprezentacije Srbije...

Fudbaleri Fenerbahčea zadržali su čelnu poziciju u Superligi Turske. Pred svojim navijačima, doduše teže nego što se očekivalo pobedili su u 13. kolu Fatih sa 2:1 (0:1). I sve to zahvaljujući reprezentativcu Srbije, napadaču Dušanu Tadiću.

Gosti su imali prednost posle prvih 45 minuta koju im je doneo Džan Keleš u 39. minutu.

Onda u nastavku, u drugom poluvremenu, fudbalska rapsodija Tadića.

GoaL! | Fenerbahçe 1-1 Fatih Karagümrük | Dusan Tadicpic.twitter.com/7jSU3zkSTk

— FootColic ⚽️ (@FootColic) November 26, 2023

Nije mu trebalo mnogo i za taj drugi gol.

Svega desetak minuta kasnije posle prodora i asistencije Šimanskog, sa ivice peterca je poslao loptu u mrežu za konačnih 2:1.

U narednom kolu Fenerbahče dočekuje Sivaš, dok Fatih dočekuje ekipu Istanbula.

GoaL! | Fenerbahçe 2-1 Fatih Karagümrük | Dusan Tadicpic.twitter.com/AosLEkon3B