Izvor: B92, 19.Apr.2005, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FA optužila Endija Toda
Fudbalska asocijacije Engleske optužila je odbrambenog igrača Blekburna Endija Toda za nedolično ponašanje, zato što je laktom udario napadača Arsenala Robina van Persija u duelu ova dva tima u polufinalu FA kupa.
Tod ima rok do srede u 19 časova da odgovori na optužbe, a prvo ročište održaće se u četvrtak.
Arsenal je na toj utakmici pobedio sa 3:0, a van Persi je postigao dva gola. Sporni trenutak desio se u nadoknadi vremena, trenutak pošto je holandski internacionalac postigao treći gol.
Van Persi je pao i bio je podvrgnut lekarskoj intervenciji zbog krvarenja iz usta.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














