Evropsko prvenstvo u Kajaku: Još jedno zlato Tomićeviću

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Jul.2008, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evropsko prvenstvo u Kajaku: Još jedno zlato Tomićeviću

SEGEDIN - Srpski kajakaš Marko Tomićević osvojio je danas zlatnu medalju u trci jednoseda na 500 metara na juniorskom Evropskom prvenstvu u Segedinu.

Drugo mesto je zauzeo Bugarin Miroslav Kirčev, dok je treći kroz cilj prošao Mađar Benče Dombvari.

Tomićević je juče osvojio i zlatnu medalju u trci na 1.000 metara.

Medalju za Srbiju juče je osvojila i Antonija Nađ, koja je bila druga u trci na 1.000 metara. Nađova će kasnije danas učestvovati i u finalu jednoseda na 500 metara.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.