Izvor: B92, 01.Nov.2014, 22:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Evrokup: Remi Vojvodine sa Rusima
Vaterpolisti Vojvodine remizirali su sa Dinamom iz Astrahana 7:7, u trećem kolu kvalifikacija za Evrokup.
Novosađani su ispustili četiri gola prednosti iz prve četvrtine, te bez reakcije u poslednjoj ostali bez važne pobede.
Vojvodina iz tri meča ima po pobedu, remi i poraz, pa je ostala bez šansi da se plasira u četvrtfinale takmičenja.
Voša je izjednačena sa Dinamom sa po četiri boda, dok po sedam imaju Hanover i domaćin turnira Savona. Naš >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << predstavnik će u poslednjem kolu igrati sa Hanoverom.
Iz grupe A prošli su Viljagmeni i Sintez, iz grupe B MOR i verovatno Steaua, dok se u grupi C bore Nica, Posilipo i Kiriši.
Po dva najbolje plasirana tima iz svake od četiri grupe igraće u četvrtfinalu.










