Espanjol produžio crnu seriju Rasinga

Izvor: Blic, 20.Mar.2012, 00:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Espanjola produžili su negativnu seriju Rasingu iz Santandera koji u poslednjih devet mečeva ne zna za pobedu. Katalonci su bili bolji rezultatom 3:1 u poslednjem meču 27. kola Primere.

Rasing je imao šansu da se iznenađujućom pobedom izjednači sa Viljarealom na poslednjem mestu koje garantuje opstanak u elitnom društvu. Gosti iz Santandera su odlično krenuli, u 12. minutu poveli preko Stuanija, ali onda su jednostavno stali, što su domaći fudbaleri znali da >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kazne.

Verdu je u 26. minutu doneo poravnanje Espanjolu, a onda je i pozajmljeni fudbaler Intera Filip Kutinjo u 33. minutu kompletirao preokret za 2:1.

Rasing je na početku drugog poluvremena ostao sa desetoricom na terenu jer je Guljon dobio crveni karton, a prednost igrača više poslužila je Espanjolu da rutinski privede meč kraju i preko Morena postigne još jedan gol za konačnu pobedu od 3:1.