Espanjol posle preokreta u finišu pobedio Betis

Izvor: RTS, 01.Apr.2017, 09:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Espanjol posle preokreta u finišu pobedio Betis

Fudbaleri Espanjola pobedili su posle preokreta Betis sa 2:1 u prvoj utakmici 29. kola Primere. Espanjol se popeo na osmo mesto i ima 43 boda, a Betis je ostao 13. na tabeli sa 31 bodom.

Gosti su poveli golom Rubena Kastra iz penala u 78. minutu, a domaćin je izjednačio u samom finišu meča, golovima Havija Fuega u 88. i Hosea Antonija Rejesa u 90. minutu meča.
Espanjol se popeo na osmo mesto >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i ima 43 boda, dva više od Eibara, koji ima meč manje. Real Sosijedad i Viljareal dele peto i šesto mesto, što su pozicije koje vode u Evropu. Ta dva tima imaju po pet bodova više od ekipe iz Barselone.
Betis je ostao 13. na tabeli sa 31 bodom, jednim više od Valensije, koja ima meč manje.
Preostali mečevi 29. kola igraju se za vikend i u ponedeljak.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.